לגו למבוגרים וגיל הזהב

מי לא יודע מהו לגו? אין הרבה כאלה.הפעלה לחברות

כולם יודעים וזוכרים את החוויה שטמונה בבניית משחקי לגו. קוביות לגו נמצאות כאן מאז 1942, ואין הרבה כאלו שלא היה להם משחק לגו בילדותם. זו הסיבה אגב, שלגו הוא האחד המשחקים הנפוצים ביותר בעולם.

פעילויות הלגו לגיל הזהב ומבוגרים של מהנדסים צעירים מלאות הנאה צרופה והמון חיוכים בשילוב חיזוק ושימור מיומנויות שונות. מלבד היעילות המוטורית של הפעלות הלגו שלנו, זוהי באמת ובתמים אחת מהפעילויות המהנות ביותר והבלתי נשכחות לכל הגילאים.

כל משתתף מקבל למען מטרה זו את ערכת הלגו הייחודית שלנו ודף הוראות ויזואלי הכולל תמונות גדולות וצבעוניות המתארות את תהליך הבנייה. בעזרת מדריכ/ה מוסמכ/ת של e² – אשר ילווה אתכם בכל שלב ושלב בהרכבה ובהסברים – יוכל כל אחד לבנות דגם לגו טכני ממונע. ניתן כמובן לבחור דגם ע"פ אירועים, חגים או תחביבים מתוך מאות דגמי לגו שמהנדסים צעירים פיתחה, דגמים כגון: מכוניות, רובוטים, אופנועים, מסוקים, מטוסים, כלי תעשיה, כלי מטבח ועוד…

כיוון שלגו הוא אחד המשחקים המוכרים לכל קבוצות הגיל, הוא מהווה מכנה משותף רחב בין קבוצות גיל שונות. על סמך עובדה זו יש לנו מגוון רחב של פעילויות חגיגיות מוצלחות מאוד למבוגרים ולילדים.

סדנת לגו סבים/ות – נכדים/ות

הזמינו את הנכדים שלכם לבנייה כיפית ומשותפת של דגם לגו ממונע. במשך כשעה וחצי יחד עם סבא וסבתא הנכדים יבנו מודל מגניב וחשמלי מלגו טכני – ולאחר מכן ישחקו וישדרגו אותו – כל זה בשיתוף ואהבה גדולה.

זוהי אחת הסדנאות המרגשות והכיפיות שאנו מציעים – היוצרת זכרון משותף ובלתי נשכח לשני הצדדים. כל סדנאות הלגו שלנו לגיל הזהב ולמבוגרים הן בליווי מדריך מוסמך של e² אשר הוכשר על ידי מהנדסים צעירים במיוחד עבור פעילויות אלו.

סדנת לגו הורים וילדים

אירוע מיוחד שבו הורים וילדים בונים יחדיו דגם לגו חשמלי וייחודי של מהנדסים צעירים. יחד, יוצרים כל הורה וילד/ה דגם מחלקי לגו טכני, אך אולי יותר חשובה היא החוויה המשותפת והבלתי נשכחת שנוצרת בסדנה שכזו! מלבד היותו תחביב משותף, הלגו יוצר אווירת יצירה של ילדים-הורים, ויחדיו, אם במסגרת העבודה של ההורה או במסגרת החוג של הילד, נוצרת מסיבת כיף בה כל הצדדים באמת נהנים מחוויה בעלת מכנה משותף רחב.

בסוף כל סדנה שכזו אנו נהנים לגלות שההורים נהנים לא פחות מהילדים, ולעיתים אפילו יותר! הרי אין כיום הורים שבילדותם לא פגשו את משחקי הלגו מתישהו, והחוויה המשותפת עם הילדים ועם הורים אחרים יוצרת אתנחתא מהנה וחזרה כיפית למשחקי ילדות.