מהנדסים צעירים – זכיינים

חוגי לגו - מהנדסים צעיריםלפני כ-24 חודשים e² מהנדסים צעירים החליטה להרחיב את פעילותה בישראל ובעולם והחלה לגייס זכיינים להצטרף אל שורותיה. כיום מהנדסים צעירים מונה עשרות זכיינים משגשגים ברחבי עולם, כאשר בישראל בלבד הצטרפו כעשרה זכיינים מכל קצוות הארץ.

 אנו מזמינים אותך להצטרף להצלחה שלנו!

 מי אנחנו?

מהנדסים צעירים היא חברת תכניות העשרה מקצועית ומנוסה בעולם החינוך ובעסקים כאחד.

למה אנחנו?

מקצוענות, אמינות, חדשנות ובניית עסק חינוכי משגשג במאה ה-21!

  • Edutainment – תוכניות הלימוד ע"י משחק הייחודיות שפיתחנו בהן כבר משתתפים אלפי ילדים ברחבי העולם אשר לומדים את בסיס יסודות המדעים, ההנדסה, הפיסיקה והמתמטיקה, ומיישמים את הלימוד באופן מעשי וחווייתי באמצעות בנייה ומשחק בדגמי לגו טכני ממונע ו-®K'nex מקוריים מבית e² מהנדסים צעירים.
  • ערכת ®LEGO – ערכת חלקי לגו שפותחה ויוצרה על ידי מחלקת הפיתוח שלנו למען ובהתאמה לילדים בקהילת מהנדסים צעירים.
  • ערכת ®K'nex – ערכת שהוכנה במיוחד בחברה העולמית ®K'nex למען צעירי הקהילה שלנו (גני ילדים).
  • ערכת ®Engino -הערכה הביתית של מהנדסים צעירים אשר הוראותיה מופיעות אונליין באתר. נוצרה בשיתוף פעולה עם חברת ®Engino העולמית.
  • יזם השנה העולמי של ארגון 2011 YBI
  • זוכה תחרות העסקים השנתית של ידיעות אחרונות ובנק הפועלים 2012

איך זה עובד?

הזכיין יהיה אחראי להפעלת אזור לימודים גיאוגרפי ויזכה לתמיכה מלאה של e² מהנדסים צעירים. כל זכיין יהיה מעודכן באופן שוטף בכל החידושים והשינויים בשוק תכניות הלימוד להעשרת ילדים, במתכונות השיווק הדינמיות שלנו, בניהול כוח אדם ותפעול – וכל עניין אשר יעזור לקידום הרוח החינוכית והעסקית של מהנדסים צעירים.

 אין צורך לבנות עסק חדש מאפס. זוהי השקעה נמוכה חד-פעמית אשר תעניק לך באופן מיידי את ההזדמנות להתחיל עסק מצליח בגיבוי מקצועי וכלכלי של החברה שלנו. e² אף מציעה תמיכה בקבלת הלוואה מהבנקים שלך למטרה זו.

אנו נספק גישה לכל זכיין לתוכניות הלימוד הייחודיות שפיתחנו, לערכות המהנדסים הצעירים שעוצבו ופותחו על ידנו למען קהילת מהנדסים צעירים, להוראות בניית דגמי חוגי הלגו השונים וכמובן למדריכי העבודה הפרוצדורליים. המטרה של מהנדסים צעירים היא להפיץ ולהגדיל את מספר הזכיינים ברחבי העולם כדי לסייע לכולנו ליהנות מהיופי של העולם החינוכי ולהפוך עשייה חברתית חשובה לעסק משגשג.

מעוניינ/ת במידע נוסף אודות זיכיון מהנדסים צעירים?

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם. מילוי הטופס אינו מחייב בדבר.

נא הקישו את הטקסט הבא:
captcha