ערוץ 10: מהנדסים צעירים בתכנית אקסטרים מייקאובר

אקסטרים מיקאובר

 

בפרק סיום העונה של אקסטרים מייקאובר 2014 צוות מהנדסים צעירים הפך קיר פשוט לקיר ססגוני, ייחודי וחשוב מכל: משמח!

הכי באקסטרים: קיר מ-15 אלף קוביות

קיר הלגו שנבנה בחדרם של הילדים למשפחת דיקר היקרה מונה כ-15 אלף קוביות לגו ובנייתו ארכה כיום שלם. הקיר נבנה עם ראשי הלגו כלפי חוץ, כך שכל הקיר הוא בעצם לוח הרכבה אחד ענק.

e² מהנדסים צעירים הקימה גם פינת הרכבה תלת ממדית ייעודית לילדים אשר הנמצאת בחלקו התחתון של הקיר. לצדו, שלושה כלי קיבול לקוביות לגו לשימושה של המשפחה והאורחים. בנוסף, נבנה מתלה מפתחות מיוחד מלגו וכמובן גולת הכותרת – דגם גלגל ענק רובוטי מקורי של e² מהנדסים צעירים המופעל באמצעות חיישני מגע.

קיר לגו - מהנדסים צעיריםבזכות e² מהנדסים צעירים בני משפחת דיקר נהנו מלגו פעמיים. בזמן שיפוץ החדר משפחת דיקר ביקרה בתערוכת הלגו של מהנדסים צעירים במקסידום בגני התערוכה. כשחזרו הילדים לביתם קיבלו עם חשיפת הבית גם שתי מלגות לימודים לקורס לגו אתגרי של מהנדסים צעירים באזור מגוריהם.

תודות לחברת "אילנית צעצועים" יבואנית רשמית של לגו בישראל על תרומת אבני הלגו לקיר,

תודות לצוות שלנו: יניב זכרוביץ, שחר אהרוני, מירי שלום ודניאל אסולין,

ותודה למשפחה החמה ולתכנית אשר באמת הופכת חיים של אנשים למאושרים יותר!

תיהנו.

 

  בפרק סיום העונה של אקסטרים מייקאובר 2014 צוות מהנדסים צעירים הפך קיר פשוט לקיר ססגוני, ייחודי וחשוב מכל: משמח! הכי באקסטרים: קיר מ-15 אלף קוביות קיר הלגו שנבנה בחדרם של הילדים למשפחת דיקר היקרה מונה כ-15 אלף קוביות לגו ובנייתו ארכה כיום שלם. הקיר נבנה עם ראשי הלגו כלפי חוץ, כך שכל הקיר הוא בעצם לוח הרכבה אחד ענק. e² מהנדסים צעירים הקימה גם פינת הרכבה תלת ממדית ייעודית לילדים אשר הנמצאת בחלקו התחתון של הקיר. לצדו, שלושה כלי קיבול לקוביות לגו לשימושה של המשפחה והאורחים. בנוסף, נבנה מתלה מפתחות מיוחד מלגו וכמובן גולת הכותרת - דגם גלגל ענק…

Review Overview

User Rating: 4.9 ( 1 votes)

Check Also

אמיר עשור - ראיון בלומברג

ראיון LIVE בבלומברג ארה"ב

צפו בראיון שנערך ברשת בלומברג הבינלאומית וצולם בניו-יורק עם מנכ"ל ומייסד מהנדסים צעירים אמיר עשור. …