אודות מהנדסים צעירים e2

"כל מעשה האדם יסודו מחלום וסופו לחלום, בנפשו יביא חלום"

 – בנימין זאב הרצל, "מדינת היהודים", 1895 –

אודות e²

החברה מתמחה במתן פתרונות חינוכיים באמצעות חוגי העשרה בשילוב לגו ו-K'nex לילדים ונוער, במסגרות פורמליות ובלתי-פורמליות. כמו-כן החברה מפעילה קיטנות, ימי הולדת והפעלות לגו מיוחדות ומותאמות בחופשות.

מטרת חוגי מהנדסים הצעירים הינה להקנות ידע תיאורטי ויישומי בתחומי המתמטיקה, הפיזיקה, ויסודות ההנדסה, ע"י שימוש בלגו טכני ממונע ופניאומטי, או ע"י אמצעים שונים להפקת אנרגיה.

הרעיון המרכזי של התכנית הינו להמחיש את העקרונות המדעיים באופן חוויתי – באמצעות סיפורים והדגמות, ובשיאן ההמחשה באמצעות בניית דגם. למימוש הבניה – מקבל כל ילד את ערכת המהנדסים הצעירים שלנו שפותחה במיוחד עבור חוגים אלו. החוגים מתקיימים לאורך כל שנת הלימודים (ובקייטנות בחופשת הקיץ) כאשר משך שיעור ממוצע הוא 45-90 דקות.

about lego after schoolהחברה מפעילה את החוגים בכ-250 מרכזי לימוד מהקריות ועד אילת במגזר היהודי, הערבי, והחרדי.

לקבוצה צוות מדריכים עם ניסיון רב בהדרכת ילדים, וצוות פדגוגי מקצועי ומנוסה.

החברה מתאימה תכניות לימודים לאוכלוסיות מיוחדות, בהן ילדים עם הפרעות קשב וריכוז, ילדים בעלי לקות PDD, חרשים, עוורים, וילדים בעלי ליקויים שונים.

החברה מרכיבה ומפעילה תכניות לימודים ייעודיות לילדים ברוכי כשרונות.

החברה פועלת באוניברסיטאות, בבתי ספר, במתנ"סים, במרכזים פרטיים, במסגרת תל"נ בית-ספרית ובמוסדות שונים. ניתן לצפות ברשימה חלקית של לקוחותינו השוניםילדים בחוג לגו של מהנדסים צעירים בעמוד הלקוחות של מהנדסים צעירים.

מנכ"ל החברה, אמיר עשור, זכה בתואר יזם השנה העולמי בתחרות בינלאומית של ארגון YBI לשנת 2011, אשר נוסדה ע"י נשיא הארגון – הנסיך צ'ארלס. אמיר זכה בפרס בזכות צמיחתה המהירה של e² מהנדסים צעירים והרעיונות החינוכיים המרכזיים שבה, והתועלת החיובית שמפיקה ממנה החברה. מידע נוסף אודות הפרס ניתן למצוא בעמוד יזם השנה העולמי YBI.

בואו והצטרפו לשיעור ניסיון חינם בכל חוג לגו של מהנדסים צעירים בבית הספר או במתנ"ס הקרוב לביתך.